Apartamento De Lujo En La Playa
| Wi-Fi WiFi | Airconditioning | Huisdieren Huisdieren toegestaan |
Om van uw vakantie in Estacion el Salto te genieten, verblijf in Apartamento De Lujo En La Playa Estacion el Salto, gelegen op 3 km afstand van de Salto del Tequendama waterval en op 10 minuten rjden vanaf de Santacruz dierentuin.
Het Chicaque Natuurpark ligt op 4 km afstand van dit appartement.
De units hebben uitzicht op de tuin.
Geniet van het gemak van een complete keuken in Apartamento De Lujo En La Playa, zodat gasten hun eigen zelfgemaakte maaltijden kunnen bereiden.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren toegestaan
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Apartamento De Lujo En La Playa.
Gasten van Apartamento De Lujo En La Playa kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, de Salto del Tequendama waterval, binnen 10 minuten met de auto. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn het Chicaque Natuurpark (4 km) en de Santacruz dierentuin (4,1 km). - ❓
Hoe lang duurt het om vanaf Apartamento De Lujo En La Playa in het stadscentrum te komen?
Het duurt 30 minuten lopen om van Apartamento De Lujo En La Playa naar het stadscentrum te komen. - ❓
Mogen we onze huisdieren meenemen naar Apartamento De Lujo En La Playa?
Ja, huisdieren zijn toegestaan bij Apartamento De Lujo En La Playa.